کانال پربیننده
تقریباً هر روزه، اطلاعات آماری زیادی از صفحات مجازی به دست ما می رسد. این بار، افزون بر اطلاعات اولیه، توضیحات بیشتری را نیز خدمت شما ارائه می کنیم. امروز ما لیست برترین کانال های Twitch را برای شما آماده کرده ایم که از طریق TEO Audience Insights و بر اساس تمامی ساعات مشاهده ی کانال ها در طول هفته، طبقه بندی شده است.

Riot Games جایگاه اول خود را با پوشش مسابقات میان فصلی 2018 حفظ کرد. در میان تمامی کانال ها و زبان ها، MSI 6.9 میلیون ساعت تماشا را در طول هفته به خود اختصاص داد که در این میان کانال اصلی Riot Games با 3.5 میلیون ساعت بیش از 50% ساعات را صاحب شد.

با وجود حکمرانی بر ساعات تماشا، بر خلاف هفته ی گذشته، League of Legends رقبای زیادی داشت.

Dota 2 با پوشش MDL Changsha Major نزدیک ترین تعقیب کننده ی Riot  بود.

همکاری تیم پوشش مسابقات Beyond the Summit باعث شد تا این کانال با 2.2 میلیون ساعت تماشای مسابقات، رتبه ی دوم را در فهرست ما کسب کند. با جمع بندی کانال های مختلف پوشش دهنده، Dota 2 تقریبا 4 میلیون ساعت تماشا در هفته را به خود اختصاص داد که در این میان سهم کانال Beyond the Summit، 54% بود.

درخشش لیگ Overwatch کم رمق تر از گذشته بود. با وجود اینکه رتبه ی سوم را در فهرست ما کسب کرد، به طور میانگین پوشش آغازین این مسابقات به زیر 100 هزار بیننده رسید که با اختلاف بد ترین شروع هفته برای یک سری مسابقات است.

مرحله ی پایانی فصل هفتم مسابقات Rainbow Six Siege رتبه ی چهارم را در فهرست ما دارد. با اینکه این بازی تاکتیکی محصول Ubisoft معمولا به 10 بازی پر بیننده در Twitch نمی رسد، اما پس از مسابقات بزرگی که در فوریه برگزار شد، شاهد افزایش محبوبیت خود در میان بینندگان است.

جایگاه پنجم و ششم به بازی Counter-Strike: Global Offensive اختصاص دارد که دو تورنومنت بزرگ را در آخر هفته پشت سر گذاشت اما هیچ یک تاثیر زیادی بر Twitch نداشتند. زیرا تور DreamHack فقط در قالب زبان روسی پوشش داده شد و این در حالی بود که فصل هفتم Pro League در Facebook پوشش داده شد هر چند به دو زبان انگلیسی و پرتغالی، اما با اقبال بینندگان رو به رو نشدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید