به گزارش یک منبع اگاه ، تعدادی از بازیکنان Immortals به دلیل مسائلی که در این سازمان در حال وقوع است ، خواستار ترک این تیم شده اند.

با بسته شدن ترکیب این تیم در مسابقات ESL Pro League  ، تعدادی از بازیکنان از جمله LUCAS1 و HeN1 و -kNgV به دلیل تفاوت داشتن برخورد با این 3 بازیکن و مربی باشگاه Zakk  ، خواستار ترک این تیم شده اند.

دوم شدن این تیم در مسابقات PGL Major Krakov به عنوان بزرگترین دستاورد این تیم تاکنون به حساب می اید و این خبر میتواند همگان را شک زده کند . پس از این رویداد، این سازمان اهل امریکای شمالی خدمات اهدای وام را برای kNgV محدود کرده است.

اعلام نارضایتی از مدیر عامل این باشگاه “CEO Noah Winston” هم دلیل دوم میتواند باشد این در حالیست که بازیکنان میدانند که امکان انتقال او وجود ندارد ولی معتقدند که اگر شرایط ازادی بین بازیکنان رعایت شود ، میتوانند با او کنار بیاییند.

همه میدانند که این 3 بازیکن به شدت علاقه مند به بازی در کنار  fnX که به تازگی در فهرست انتقال قرار گرفت ، هستند. فعلا Liqued قصد جذب این بازیکن که به زبان پرتقالی مسلط است را برای جایگاه پنجم تیم خود دارد.

با این وضعیت اینده Immortals در خطر است. سازمان میداند که اگر این اتفاق صورت بگیرد موقعیت خود را در مسابقات بعدی از دست خواهد داد که میتواند با یه مذاکره ساده این موضوع را حل و فصل کند. این سازمان قراردادی با horvy بازیکن سابق K1ck دارد ولی از اونجایی که Horny با مشکل ویزا روبروست معلوم نیست چه زمانی او به Immortals میپیوندد.

مهلت ثبت نام برای لیگ ESL تا جمعه شب ساعت 11:30 میباشد که تیم ها مجاز به تغیر دو بازیکن تا قبل ازمسابقات هستند. Immortals در اولین بازی خود با قهرمان سال گذشته این لیگ یعنی Sk روبرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید