هیروی Necrophos جدیدا در بازی های Rank و بازی های معمولی زیاد به چشم میخورد. هیرویی که ضد هیروهای مانند Sniper یا Troll و هیروهای دیگری است. در این پست ما به شما آموزشی برای کشتن Necrophos ارائه خواهیم داد.

نکات پایه و اساسی در مورد Necrophos

این هیرو بسیار زیاد در بازی های امروزه دیده میشود و دارای درصد برد 57% است و با هیروهایی مانند Zeus و Spectre برای رتبه اول میجنگد در حالی از هر دوی این هیروها بیشتر انتخاب میشود.
شکوفایی این هیرو اتفاقی نیست در 12 ماه پیش این هیرو جزو سه هیروی موفق بازی بوده است. درصد برد در بازی های Rank در محدوده ی 0-2k دارای 60% بوده در حالی که در Rank بالای 5k هم دارای 54% است که درصد قابل توجه ای است.
هیروی Necrophos برای بالا بردن MMR بسیار خوب است مانند هیروی Bristleback در چند وقت پیش. این هیرو چون افراد زیادی هیروهای ضد آن را نمیدانند و راه های مقابله با آن را یاد ندارند بسیار موثر است.


شناختن هیروی Necrophos

اگر شما با این هیرو بازی نکردید و اسپل های آن را نمی شناسید شاید بعضی وقت ها ندانید چطور Heal این هیرو بالا میرود یا چگونه با Ultimate خود در یک شرایطی شما را میکشد در شرایط دیگر تاثیری روی شما ندارد. در اینجا توضیحاتی در مورد این هیرو به شما خواهیم گفت:

اسپل Death Pulse
این اسپل شاید در نگاه اول دمیج زیادی به افراد حریف نزند (رنک 4 این اسپل 200 دمیج میزند) ولی قدرت اصلی این اسپل در Passive است که روی خود هیرو می باشد. این Passive روی هیرو به این صورت است که هیروی Necrophos هر هیرو یا Unit را بکشد مقداری از Heal و Mana تامین میشود ( به ازای هر یونیت 1/3/5/7 و به ازای هر هیرو 70/210/350/490 ). به این دلیل است که بعضی زمان ها کشتن این هیرو سخت میشود.
این اسپل برای 7 ثانیه روی هیرو میماند که رنک 4 این اسپل دارای Cooldown پنچ ثانیه است.

اسپل Ghost Shroud
این اسپل هیروی Necrophos جدیدا و بعد از بازسازی این هیرو ، به این هیرو اضاف شده است. زمانی که این اسپل را فعال میکنید از Phisycal Damage محفوظ هستید اما 25% از Magical Damage بیشتر ضربه میخورید. این اسپل 3 تا 4.5 ثانیه روی هیرو میماند. اما قدرت این اسپل در اینجاست که زمانی که فعال میکنید به میزان 75% بیشتر Heal و Mana تان پر میشود و ترکیب بسیار خوبی با اسپل Death Pulse است و Passive هیرو که در بالا گفته شد.

اسپل Heartstopper Aura
این اسپل به این صورت است که دشمنان در فاصله 900 radius هیرو Necrophos درصدی از کل Heal آنها کاسته میشود          ( 0.6/1/1.4/1.8% ).
چون برای این هیرو جدیدا آیتم Radiance میبندند دمیج این اسپل و این آیتم با هم ترکیب شده و ضربه ی زیادی به حریفان وارد میکند.

 

اسپل Reapers Scythe
این اسپل مانند اسپل Lina یا Pugna دارای Delay است و بعد از 1.5 ثانیه تاثیر خود را میگذارد و بر اساس مقدار Heal است که حریف از دست داده است. این اسپل اگر هیرویی را بکشد هیروی حریف 10/20/30 به زمان بازگشتش اضاف میشود.

 

 


این هیرو را به چند حالت بازی میکنند. یک حالت یا استایل Necro Assassin است. این استایل به این صورت است که برای این هیرو آیتم Dagon و Ethereal Blade را میبندیم و در 1.5 ثانیه تاخیری که Ultimate را میزنید باید Ethereal Blade و Dagon را به ترتیب به آن هیرو زده و به طور قطع هیرو خواهد مرد. به دلیل Cooldown بالای Ultimate این هیرو (100 ثانیه ) برای آن آیتم Aghanim Spectre را میخرند که Cooldown را به 55/40/25 کاهش میدهد حتی با آیتم Octarine Core به 18 ثانیه تقلیل می یابد.
به همین دلیل است آیتم Aghanim Spectre محبوب ترین آیتم برای این هیرو است زیرا Base Mana این هیرو را افزایش میدهد و در درگیری ها مشکل Mana نخواهد داشت مخصوصا زمانی که شما اسپل ها را ترکیبی به حریف میزنید (Scythe (500) + Dagon (180) + Ethereal Blade (100 به طور کلی هر بار استفاده ترکیبی از اسپل و آیتم ها حدود 800Mana از شما کم میشود.
ضعف این استایل آیتم بستن در این است اگر حریفان آیتم هایی مانند Glimer یا Linken یا Pipe of Insight ببندند قدرت اسپل ها و آیتم های شما را پایین می آورند.
برای کشتن Necrophos هرگز انفرادی اقدام نکنید خونسردی خود را حفظ کنید و با افراد تیم بازی کنید.


حالت یا استایل دیگر بازی کردن این هیرو را Necro Immortal میگوییم. به این صورت با آیتم هایی که برای این هیرو میبندیم هیرو را برای ماندن در درگیری آماده میکنیم و بیشتر Heal آن را بالا میبریم.
در پچ 7.06 اسپل Ultimate این هیرو را ضعیف کردند اما به جای آن اسپل Ghost Shroud را قویتر کرد. فاصله کند کردن افراد حریف را از 600 به 750 افزایش داد و افزایش Heal از 50% به 75% . اینها دلایلی است که این هیرو در درگیری ها دوام می آورد. برای این استایل شما به آیتم Blink Dagger نیاز دارید زمانی که داخل درگیری هستید و تمرکز حریف روی شما است اسپل Ghost Shroud را فعال کرده و Dagger کرده وفرار میکنید. در برابر هیروهایی که دمیج ناگهانی به شما وارد میکند میتوانید از آیتم Blademail استفاده کنید. و در آخر آیتم Radiance که سومین آیتم محبوب برای این هیرو است به این صورت که دمیج Aura به حریفان وارد میکند و با اسپل Heartstopper که آن هم دمیج به حریفان وارد میکند و با هم ترکیب میشود. برای این هیرو حتی میتوان آیتم Mekanism و Gurdian Greaves بست و بعد از این Veil of Discord و Pipe of Insight را بست و در آخر بازی هم میتوان آیتم Heart of Tarrasque را بست که یک استایل کاملا قوی و موثر است. در این استایل شما در جا نمیتوانید هیرویی را بکشید ولی در درگیری برای مدت طولانی میتوانید دوام بیاورید و آسیبی نبینید.
حال چطور این هیرو را بکشیم؟؟ شما میتوانید با آیتم Diffiusal Blade اسپل Ghost Shroud را غیر فعال کنید و با Physical Damage این هیرو را از پا در بیاورید یا اینکه در حالی که Ghost Shroud را فعال کرده با Magical Damage و اسپل های قوی این هیرو را بکشید. هیروهایی که دارای Illusion هستند بسیار خوب میتوانند این هیرو را بکشند.


آیتم های مفید در برابر Necro

1) آیتم Diffiusal Blade
این‌ آیتم به چند دلیل موثر است. شما با این آیتم میتوانید اسپل Ghost Shroud را غیر فعال کنید و این هیرو را راحت بکشید. هیروی Necro اسپل فرار ندارد و Ghost Shroud به او اجازه میدهد فرار کند که شما با Diffiusal Blade به راحتی آن را غیر فعال میکنید.
2) آیتم Glimmer Cape
این آیتم بسیار موثر است زمانی که یکی از هم تیمی هایتان Ultimate هیروی Necro را دریافت میکند در زمان تاخیر این اسپل Necro شما این آیتم را روی هم تیمی خود میاندازید و کمتر دمیج میخورد.
3) آیتم Linken Sphere
درست است که شاید هم تیمی های Necro این آیتم را با اسپل هایشان غیر فعال کنند اما شما میتوانید Linken را روی فرد دیگری بیاندازید و Ultimate هیروی Necro را کنسل کنید.
4) آیتم Lotus Orb
این آیتم هم همان طور که میدانید میتواند Ultimate هیروی Necro را به خودش برگرداند اگر به موقع آن را فعال کنید.
5) آیتم Dagon
این آیتم هم زمانی مفید است که Necro از اسپل Ghost Shroud استفاده میکند و شما به او Dagon میزنید و دمیج قابل توجه ای میخورد.
6) آیتم Bloodstone
چون Ultimate هیروی Necro باعث میشود شما دیرتر زنده شوید این آیتم میتواند آن زمان را کم کند و حتی در بعضی زمان ها شما میتوانید با این آیتم خود را Deny کنید قبل از اینکه Ultimate این هیرو را بخورید.


هیروهای ساپرت ضد Necro

در این قسمت هیروهای ساپرت را پیشنهاد میدهیم که میتوانند یا خود و هم تیمی هایشان را زنده نگه دارند یا اسپل هایشان ضد هیروی Necro است.
این هیروها عبارتند از: Ancient Apparition ، Dazzle ، Omniknight ، Pugna ، Lina
اسپل Ultimate هیروی Ancient جلوی هر افزایش Heal را از هیروی Necro میگیرد. اسپل Grave هیروی Dazzle خیلی راحت Ultimate هیروی Necro را کنسل میکند همانند اسپل Repel هیروی Omniknight. هیروی Pugna یک هیروی ضد Necro است و راحت میتواند این هیرو را بکشد. هیروی Lina به دلیل اسپل های قوی ضد Necro است.


هیروهای Core ضد Necro

این هیروها عبارتند از : Phantom Lancer ، Naga Siren ، Chaos Knight ، Anti Mage
این هیرو ها بدلیل داشتن Illusion و قدرت بستن آیتم Diffiual Blade بسیار موثر در برابر هیروی Necro هستند.
هیروی Necro باید یا Mid یا Carry و یا Offlane باشد تا بتواند تاثیر خود را بگذارد به همین دلیل نباید این هیرو را ساپرت انتخاب کرد. این هیرو نیاز به Farm کردن دارد و بسیار ضعیف در ابتدای بازی است مخصوصا در لول 1 تا 5.
اگر شما میخواهید این هیرو را ضعیف کنید باید از ابتدا شروع به اذیت کردن این هیرو کنید زیرا به مرور زمان این هیرو بسیار قوی میشود و کشتن آن سخت تر. حتما هم یک یا دو هیرو ضد آن بردارید تا بتوانید در تمام زمان بازی این هیرو را اذیت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید